Експрес-тест Bioline™ ВІЛ / Сифіліс Дуо

Експрес-тест Bioline™ ВІЛ / Сифіліс Дуо для виявлення сифілісу
Експрес-тест Bioline™ ВІЛ / Сифіліс Дуо для виявлення сифілісу

Експрес тест Bioline™ HIV/Syphilis Duo для одночасного швидкого виявлення антитіл до ВІЛ-1/2 та/або сифілісу (Treponema pallidum)

Виробник : Abbott
Ціна:

Bioline™ ВІЛ / Сифіліс Дуо - це швидкий якісний експрес тест для виявлення антитіл до всіх ізотипів (IgG, IgM, IgA), специфічних до ВІЛ-1, включаючи підтип О, ВІЛ-2 та сифіліс (Treponema pallidum) у cироватці, плазмі або цільної крові людини.
 
Bioline ™ ВІЛ / Сифіліс Дуо призначений лише для професійного використання та для діагностики in vitro. Цей експрес-тест може бути непридатним для діагностики ранньої інфекції або скринінгу донорської крові. Реактивні зразки повинні бути підтверджені додатковим аналізом, таким як ІФА або Western Blot на антитіла до ВІЛ-1 / ВІЛ-2 та трепонемним тестом (наприклад, TPPA, TPHA) та нетрепонемним тестом (наприклад, RPR та VDRL) на антитіл до Т. pallidum.
 

Експрес-тест для виявлення сифілісу. Принцип тестування:

Bioline™ ВІЛ/Сифіліс Дуо - це твердофазний імунохроматографічний аналіз для якісного одночасного виявлення антитіл до всіх ізотипів (IgG, IgM, IgA), специфічних до ВІЛ-1/2 та / або Treponema pallidum у сироватці крові, плазмі або цільної крові. Bioline™ HIV/Syphilis Duo містить нітроцелюлозну мембранну смужку з двома попередньо покритими ділянками тест-лінії. Тестова ділянка ВІЛ попередньо покрита рекомбінантним антигеном захоплення ВІЛ-1 (gp41), рекомбінантним антигеном захоплення ВІЛ-2 (gp36) та рекомбінантним антигеном ВІЛ-суб О; ділянка тестової лінії SYP попередньо покрита рекомбінантними антигенами Treponema pallidum (17KDa). Коли зразок та розчинник для зразків додають на подушечку зразка, він рухається по кон’югованій подушці антиген-колоїдне золото. Ця суміш продовжує мігрувати через тверду фазу до іммобілізованого антигену на мембрані і утворює видиму лінію. Цей комплекс частинок золота антиген-антитіло-антиген утворюється з високим ступенем чутливості та специфічності. Якщо в зразку присутні антитіла до ВІЛ-1 та/або ВІЛ-2, антитіла зв'язуються з антиген-колоїдним золотом та іммобілізованими рекомбінантними антигенами, утворюючи видимі лінії ВІЛ та С у вікні. Якщо в зразку присутні антитіла до сифілісу, антитіла зв’язуються з антиген-колоїдним золотом та іммобілізованими рекомбінантними антигенами, утворюючи видимі лінії SYP та C у вікні. Якщо антитіла до ВІЛ-1 та/або ВІЛ-2 та ТР неможливо виявити, антиген-колоїдне золото протікає повз вікно, і у вікні з'являється одна контрольна лінія.