Abbott - лідер у розробці експрес-тестів

Abbott

Компанія ABBOTT Diagnostics Korea Inc. (ЕББОТТ Діагностік Корея Інк.) була заснована в 1999 році (попереднє – Standard Diagnostics Inc.) в Республіці Корея та є лідером у розробці експрес-тестів для діагностики коронавируса COVID-19 та інфекційних захворювань.

В 2017 році компанія була придбана корпорацією ABBOTT, яка є світовим лідером з виробництва та розповсюдження продукції для експрес-тестування.
 
ЕББОТТ ДІАГНОСТІК КОРЕЯ ІНК. розробляє, виробляє та пропонує широкий спектр швидких імунодіагностичних продуктів для тестування інфекційних захворювань, фертильності, зловживання наркотиками, онкомаркерів, наркотичних засобів, серцево-судинних препаратів, набору біотеррору, ІФА та систем хімії сечі та загальної технології, включаючи розробку з рекомбінантного антигену, моноклонального антитіла та кон'югату золота до остаточного швидкого набору ІХА /набору (ІФА). Швидкі діагностичні тести дозволяють легко діагностувати коронавирус COVID-19 та різні інфекційні захворювання на більш ранній стадії. Рання діагностика патології значно покращує прогноз лікування та одужання.
 
Поточні дослідження та розробки відіграють важливу роль у створенні технології для задоволення потреб клієнтів. ЕББОТТ ДІАГНОСТІК КОРЕЯ ІНК. послідовно розробляє нові продукти через власну кваліфіковану науково -дослідну діяльність.
 
Вся продукція виробляється на найсучаснішому підприємстві відповідно до сертифікованих систем менеджменту якості, що відповідає міжнародним стандартам (ISO13485:2016), де  підтримуються високі стандарти забезпечення якості.
 
Продукція випускається під торгівельною маркою BIOLINETM.
 

Сертифікати компанії

 
Обсяг виробництва – 702 мільона тестів в рік.
Кількість персоналу – 1617 чол.
 

Продукція:


 

Humasis