Про нас

Український постачальник ТОВ «ПАТРІОТ ІМПЕКС ГРУП» медичних засобів швидкої діагностики in vitro для діагностики коронавируса COVID-19 та інфекційних захворювань.

Швидкі тести та аналізи дозволяють виявляти понад 100 видів захворювань, включаючи такі поширені хвороби, як туберкульоз, сифіліс, гонорею, хламідіоз, вірусні гепатити та ін., а також факти вживання наркотичних речовин.
 
Вся продукція відповідає міжнародним стандартам і сертифікована відповідно до чинного законодавства України*. Для забезпечення відповідного рівня якості ми співпрацюємо з кращими світовими виробниками діагностичних тестів такими як ABBOTT та HUMASIS.
 
* Продукція, що виробляється відповідає вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro, затвердженого Постановою КМУ №754 від 02.10.2013р.
 

Наші сертифікати


 

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНУ ПОЛІТИКУ

ТОВ «ПАТРІОТ ІМПЕКС ГРУП», усвідомлюючи важливість відповідального підходу до питань охорони природи та проявляючи турботу про майбутні покоління, прагне до збереження сприятливого навколишнього середовища та підвищення якості життя.
Наша прихильність до навколишнього середовища поширюється на наших клієнтів, замовників, наш персонал та спільноту, в якій ми працюємо.
 
Ми зобов’язуємось:
  • дотримуватися вимог природоохоронного законодавства, нормативних та інших документів в галузі природокористування, охорони навколишнього середовища та екологічної безпеки
  • запобігати забрудненню навколишнього середовища та раціонально використовувати природі ресурси, які сприяють мінімізації повторного використання, відновлення та переробки відходів;
  • дотримуватися заходів енергоефективності в приміщенні компанії та сприяти ефективному використанню енергії у всіх сферах підприємницької діяльності;
  • інформувати персонал про вплив його робочої діяльності на навколишнє середовище, і заохотити його шляхом регулярного інформування та навчання до мінімізації такого вплива;
  • повідомляти наших постачальників, клієнтів, співробітників  про нашу екологічну прихильність та зусилля;
  • забезпечити необхідні санітарно-гігієнічні умови праці персоналу;
  • постійно вдосконалюватися, прагнучи зменшити наш вплив на навколишнє середовище.

Луцак Т.М.
Генеральний директор
ТОВ «ПАТРІОТ ІМПЕКС ГРУП»                    
Переглянуто: Січень 2021