Bioline™ ВІЛ/Сифіліс Дуо

Bioline™ ВІЛ/Сифіліс Дуо
Bioline™ ВІЛ/Сифіліс Дуо

Bioline™ HIV/Syphilis Duo експрес-тест для одночасного виявлення антитіл до ВІЛ-1/2 та/або сифілісу (Treponema pallidum)

Виробник : Abbott
Ціна:
Bioline™ ВІЛ/Сифіліс Дуо - це швидкий якісний тест для виявлення антитіл до всіх ізотипів (IgG, IgM, IgA), специфічних до ВІЛ-1, включаючи підтип О, ВІЛ-2 та сифіліс (Treponema pallidum) у cироватці, плазмі або цільної крові людини.
 
Bioline ™ ВІЛ/Сифіліс Дуо призначений лише для професійного використання та для діагностики in vitro. Цей тест може бути непридатним для діагностики ранньої інфекції або скринінгу донорської крові. Реактивні зразки повинні бути підтверджені додатковим аналізом, таким як ІФА або Western Blot на антитіла до ВІЛ-1/ВІЛ-2 та трепонемним тестом (наприклад, TPPA, TPHA) та нетрепонемним тестом (наприклад, RPR та VDRL) на антитіл до Т. pallidum.
 

Принцип тестування

Bioline™ ВІЛ/Сифіліс Дуо - це твердофазний імунохроматографічний аналіз для якісного одночасного виявлення антитіл до всіх ізотипів (IgG, IgM, IgA), специфічних до ВІЛ-1/2 та / або Treponema pallidum у сироватці крові, плазмі або цільної крові. Bioline™ HIV/Syphilis Duo містить нітроцелюлозну мембранну смужку з двома попередньо покритими ділянками тест-лінії. Тестова ділянка ВІЛ попередньо покрита рекомбінантним антигеном захоплення ВІЛ-1 (gp41), рекомбінантним антигеном захоплення ВІЛ-2 (gp36) та рекомбінантним антигеном ВІЛ-суб О; ділянка тестової лінії SYP попередньо покрита рекомбінантними антигенами Treponema pallidum (17KDa). Коли зразок та розчинник для зразків додають на подушечку зразка, він рухається по кон’югованій подушці антиген-колоїдне золото. Ця суміш продовжує мігрувати через тверду фазу до іммобілізованого антигену на мембрані і утворює видиму лінію. Цей комплекс частинок золота антиген-антитіло-антиген утворюється з високим ступенем чутливості та специфічності. Якщо в зразку присутні антитіла до ВІЛ-1 та/або ВІЛ-2, антитіла зв'язуються з антиген-колоїдним золотом та іммобілізованими рекомбінантними антигенами, утворюючи видимі лінії ВІЛ та С у вікні. Якщо в зразку присутні антитіла до сифілісу, антитіла зв’язуються з антиген-колоїдним золотом та іммобілізованими рекомбінантними антигенами, утворюючи видимі лінії SYP та C у вікні. Якщо антитіла до ВІЛ-1 та/або ВІЛ-2 та ТР неможливо виявити, антиген-колоїдне золото протікає повз вікно, і у вікні з'являється одна контрольна лінія.